Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet

Sohbet ve chat ile ilgili en iyisini yapmış olduğumuz sohbet platformumuzda artık Amasya Chat olarak şehriniz için sizlere özel sohbet ortamını sağlamış bulunmaktayız.Amasya konumu itibari ile Orta Karadeniz bölümünde bulunmaktadır. Bilhassa Merzifon kazası eşekleri ile ünlüdür. Ayrı olarak ülkemizin elma imalatında ehemmiyetli bir rol oynayıp zati elmaları ile tanınmış bir şehrimizdir.Amasya ile ilgili daha fazla bilgi almak veyahut Amasya ve etrafından yeni arkadaşlıklar kurmak isterseniz sizleri bir an önce Amasya Chat Odalarına çağrı ediyoruz.Sizlerde hemen aramıza katılın ve düzeyli huzurlu  bu güzel ortamda eğlenin ve bizlerle gülün.Radyomuzda yayın yapan birbirinden değerli DJ arkadaşlarımızdan sevdiğiniz şarkıları isteyebilir ve bunları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.Sohbetten sıkılıp değişik birşeyler yapmak isteyenler için de değişik kategorideki oyun müsabaka kanallarında dilediğinizce zaman geçirip eğlenebilirsiniz.

amasya sohbet,chat odasi,kaliteli sohbet,online sohbet,sohbet odaları

amasya sohbet,chat odasi,kaliteli sohbet,online sohbet,sohbet odaları

Amasya Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz.

Amasya Chat (şehir merkezi)

Göynücek Sohbet

Gümüşhacıköy Sohbet

Hamamözü Muhabbet

Merzifon Sohbet

Suluova Sohbet

Taşova Sohbet

Amasya şehiri nüfusu: 337.800’dür. Bu nüfusun %73,9’u şehirlerde yaşamaktadır (2019 sonu). Şehrin yüzölçümü 5.628 kilometrekare’dir. Şehirde  kilometrekare’ye 60 kişi düşmektedir. (Bu sayı Suluova’da 102’dir.)

Şehirde senelik nüfus % 0,09 oranında artmıştır.  Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük kazalar: Merkez kaza (% 1,17), Göynücek (-% 4,63)

04 Şubat 2020 TÜİK verilerine göre merkez kazayla birlikte 7 Kaza, 8 belediye, bu belediyelerde 107 semt ve ayrı olarak 372 köy vardır.

Olduğunuz şehirden arkadaş ortamı kurmak, yeni arkadaşlar edinmek içi doğru yerdesin.

İster bilgisayarından Mirc indir İstersen tabletinden veya telefonundan mobil uyumlu uygulamamızı indirerek istediğin arkadaşlığı kurabilirsin.

Amasya sohbet odaların

amasya sohbet,chat odasi,kaliteli sohbet,online sohbet,sohbet odaları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir