Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Ağrı Sohbet Sitesi

Ağrı Sohbet Sitesi

Ağrı sohbet sitesine hoş geldiniz.

Ağrı sohbet sitesinde ağrılılarla sohbet edebilir ağrılılarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Sitemizde yüzlerce ağrılı hemşerilerinizle muhabbet ederken bir yandan da bilgi, yarışma, kelime kanallarımızda oyun oynarken keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Sitemizde Ağrılı bayanlarla tanışabilir online sohbet edebilirsiniz. Sitemiz Googlede Ağrı Sohbet Kelimesinde lider konumdadır. Ağrı ilinin ilçelerinden de sitemizde bir çok bay ve bayan arkadaş bulunmaktadır.

Ağrı ilinde bulunan ilçeler şunlardır:

ağrı,ağrı sohbet,ağrı sohbet sitesi,sitesi,sohbet

Ağrı (il merkezi)

Diyadin Sohbet

Doğubayazıt Chat

Eleşkirt Sohbet

Hamur Sohbet

Patnos Sohbet

Taşlıçay Sohbet

Tutak Chat

ağrı,ağrı sohbet,ağrı sohbet sitesi,sitesi,sohbet

Ağrı sohbet sitemizde uyelik yoktur. Nick (Lakap) Yazıp ücretsiz bir şekilde bağlanıp sohbet edebilirsiniz. Ağrı sohbete arkadaşlarınızı davet ederek bizlere yardımda bulunabilirsiniz. Sitemiz Ağrı iline gönül vermiş insanların oluşturduğu bir sitedir. Ağrı Sohbetle Guzel memleketimiz Ağrıyı tanıtabilir. Ağrının doğunun incisi olduğunu bizlere gösterebilirsiniz.

Ağrıyı Biraz Tanıyalım

Ağrı ili nüfusu: 536.199’dur. Bu nüfusun %59,04’ü şehirlerde yaşamaktadır (2019 sonu). İlin yüzölçümü 11.099 km2’dir. İlde  km2’ye 48 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 89’dir.)

 

İlde yıllık nüfus % 0,64 oranında azalmıştır.  Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Merkez ilçe (% 1,27), Hamur (-% 5,04)

 

04 Şubat 2020 TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 8 İlçe, 12 belediye, bu belediyelerde 97 mahalle ve ayrıca 563 köy vardır.

çankırı sohbet, çankırı chat, çankırı sohbet odaları, çankırı chat sitesi

ağrı,ağrı sohbet,ağrı sohbet sitesi,sitesi,sohbet

 

Bir önceki yazımız olan Afyon Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde afyon chat, afyon online sohbet ve afyon sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir