Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Burçların bilinmedik yönleri

Burçların bilinmedik yönleri

Burçların genellikle hep güzel taraflarına dikkat eder inceleriz. Şimdi biraz da kötü taraflarına bakalım.
KOÇ: Kendini dünyanın en akıllısı zanneden kişilerdir. Akıllarıyla ukalalık yapmaya bayılırlar. Onlara ne yaparsanız yapın hiç bir şekilde tam olarak yaranamazsınız. Memnuniyetsiz olduklarını her konuda hiç çaba harcamadan belli ederler. Aşk hayatları da hep mutsuzluklar içinde geçer. Cesaret neredeyse hiç yoktur. O yüzden genelde sevgilerini içlerinde tek başlarına yaşarlar. Anne kuzusudur hepsi. Her an ağlamaya ahlanmaya meyilli oldukları için annelerinden başkası çekemez onları. (Fazla kızdırmadan kesmeliyiz sanki)
BOĞA: Evde kalmışlar genelde bu burçtan dır. Bir kere kızdıysalar bir daha kinlerinden asla vazgeçmezler. Nerede dedikodu var boğa burçları oradadır. Sizinle işi varken en iyi arkadaşı dostu sizsinizdir. İşi bittikten sonra arkanızdan söylediklerini duymak dahi istemezsiniz. Her şey onların olsun isterler. Çok para en güzel sevgili sadece onların olsun isterler. Güzel sevgili ne yapacaksa böylesini. Ömürlerinden ömür gitsin istemeyenler uzak dursun boğalardan.( Çok mu abarttık acaba)
İKİZLER: Konuşmaktan başka hiç bir şey yapmayan burçtur. Çift karakterli tek burçtur. Söylediğini tekrar söylediği görülmemiştir. Yalan çok fazla olduğundan unuturlar söylediklerini. Çok fazla söz verirler hiç birini de tutmazlar. Asla sırlarınızı paylaşmayın arkanızı döndüğünüz anda duymayan kalmaz. Asla güvenilmeyecek burçtur. Yine de ne yaparsa yapsın kendilerini affettirmekte de o derece ustadırlar. Aşkları da laf olsun diye yaşarlar.(Uzak durmalı arkadaşlar)
YENGEÇ: Görünüşüne en fazla önem veren burçtur. Güzel sözlerle anında kandırılabilen kişilerdir. Hele güzel olduğu söylendiğinde dünyalar onların olur sanki. En saf olanların burcudur. kaybettiklerinin ardından durmadan ağlarlar. Ne söylerseniz söyleyin hemen inanırlar. Aşk hayatları zordur. Kimseye bağlanamazlar biriyle beraberken bile gözleri hep başkalarında olurlar.( Üzmeyelim yengeçleri ağlamasınlar)
ASLAN: En komik burçtur. Kendini toplumda dağların kralı gibi görürler. Özgürlük hayatlarının olmazsa olmazıdır. Kendilerini her ortamda lider görürler fakat kimse tarafından dikkate alınmazlar. Hiç birşeyden anlamasalar da bilmeseler de bilmişlik taslamaya bayılırlar. Çok zordur aslanlarla aşk yaşamak. Her zaman sözleri dinlensin istedikleri yapılsın isterler.( Kükremeden susalım)
BAŞAK: Olumsuz çok fazla özellikleri olmayan uyumlu bir burçtur. Çevresindeki kişiler eksilmesin diye düşüncelerini söylemekten çekinirler. Konuşurken çok dikkatlidirler gözleri karşısındaki kişinin gözlerinden ayrılmaz buda rahatsızlık verir. Her duruma olaya konuşmaya tamam diyen kişilerdir.(Maşallah denilecek burç)
TERAZİ: Bu burç sadece kendini sever. Kimse sevmez zaten bu kişileri. Keyfiniz olmadığında arayacağınız en son kişi terazi burcunda olan dostlarınız olsun. Sizleri dünyanın sonu gelmiş gibi bir bunalıma sokarlar. Çok soğuk kişilerdir. Dengeli olduklarını sakın düşünmeyin. Bugün iyi olduklarıyla yarın düşman olabilirler. Aşk hayatları da karışıktır. Başka aşklara özenti etmekten kendi aşklarını yaşayamazlar.(Daha fazla soğumayalım)
AKREP: İki yüzlü burçtur. Ne zaman nerde ne düşündüğünü asla anlayamazsınız. Kıskanç olmaları en büyük özellikleridir. Kıskançlıkları yüzünden yapamayacakları hiç bir şey yoktur. Dost mu düşman mı asla anlaşılmaz. Dostsanız size dokunmaz asla da vazgeçmez. Düşmansanız yazık olmuştur size. Aşk hayatları da kıskançlıkları yüzünden sona erer her zaman(Yok artık daha neler)
YAY: Her şeyi ben yaptım ben ettim diye havasından geçilmeyen burçtur. Biraz övgü yaparsanız kolay kolay tutamazsınız bu kişileri. Sevgililerinin de çok sabırlı olması gerekir. Bir kişi ancak bu kadar nazlı olabilir. Kızdırırsanız arkanızdan olanı da olmayanı da atıp tutmaktan zevk alırlar.
OĞLAK: İnatçılıkta sınır tanımayan burçtur. İnadı tutunca ne yapılırsa yapılsın faydasızdır. Çok fazla sinirlidir. Hiç beklenmedik bir anda kimsenin dikkat etmediği bir konuya sinirlenebilirler. Bir anda soru sormaya başlar. Beklenmedik anlarda beklenmedik şekilde gülmeye başlarlar. Özel hayatlarına yapılan hiç bir yorumu kabul etmezler. Karışılmasına deli olurlar. Siz siz olun bir oğlak burcuna ne yorum yapın nede inatlaşın. Başında kaybetmeyi kabullenerek muhabbet edin( Yorumlamasaydım daha iyiydi sanki)
KOVA: Değişime en kapalı burçtur. Hayatları boyunca hep monotonluk içinde yaşarlar. Yeni olan her şeye karşıdırlar. Her işte en kolayı neyse o tarafı seçerler. Yemek yemeye bayılırlar. Kilolu olanların çoğu bu burçtandır. Vurdumduymaz olmaları rahatsızlık verir. Olsa da olur olmasa da olur mantığındadırlar.
BALIK: En duygusal en sulu göz burçtur. Herkese her şeye hemen alınırlar kırılırlar küserler. Çok fazla içe kapanıktırlar bu özellikleri her konuda kaybetmelerine sebep olur. Aşırı duygusal olmaları çevrelerin de ki kişileri bunaltma seviyesine gelebilir. Büyüseler de davranışları hep çocuk gibidir.

Bir önceki yazımız olan Mugla Chat başlıklı makalemizde mugla chat, mugla sohbet ve sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.