Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet

17           Çanakkale           286

Çanakkale Sohbet Çanakkale’nin 2 tarafı ile kesintisiz sohbet etme imkanı sunar. Çanakkale Sohbet odaları siz değerli hemşerilerimizin bir arada birlik ve beraberlik içinde sohbet etmesini sağlar.

 

Çanakkale Chat sitesinde sohbet edebilir oyunlar oynayarak kendınızı geliştirebilirsiniz. Çanakkale çevresinden yeni insanlarla tanışabilir Çanakkale hakkında dedikodu yapabilirsiniz.Bütün bu hizmetler ücretsiz olup tamamen sizler içindir.SohbetSeLi.Net İle 7/24 İyi Sohbetler dileriz. Senenin 365 günü yaz kış demeden sohbet edersiniz

 çanakkale chat, çanakkale sohbet, çanakkale fm, Çanakkale sohbet odaları, Çanakkale sohbet sitesi

Sohbet Kanalındaki sizlerin işine yarayacak eğlenceli bazı komutlar

.zar

Sizin için zar atar

.bomba nick

Bunu yaptıgınızda arkadaşınızın eline bomba verırsınız. Onu 3 sanııyelık kanaldan atar bilemezse cevabı.

 

Çanakkale Sohbet ile sohbet ederken SohbetSeLi FM i dinleyerek Burdur türkülerini dinleyebilir.  İstek Şarkı yollayarak kanaldaki yada Çanakkale dan sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

 

 

 

Çanakkale Hakkında Bazı Bilgiler

Çanakkale, kuzeybatı Anadolu’da, kendi adıyla anılan boğazın kıyısında yer alan bir kenttir. Çanakkale Merkez nüfusu 2015 yılı verilerine nazaran 122.613 kişidir.

 

Çanakkale’nin İlçeleri

 

Çanakkale ilinde toplam 12 ilçe bulunmaktadır.

» Ayvacık Sohbet» Bayramiç Chat» Biga Sohbet» Bozcaada Chat » Çan Sohbet » Eceabat Muhabbet» Ezine Sohbet » Gelibolu Chat» Gökçeada Sohbet» Lâpseki Sohbet » Merkez Chat» Yenice Chat

 

çanakkale chat, çanakkale sohbet, çanakkale fm, Çanakkale sohbet odaları, Çanakkale sohbet sitesi

 

 

Bir önceki yazımız olan Burdur Sohbet başlıklı makalemizde burdur chat, burdur fm ve burdur sesli hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.