Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

İzmit Chat Sitesi

İzmit Chat Sitesi
41 Kocaeli sohbet 262

Seviyeli sohbetlerin yapıldığı mobil chat sitesiyiz.Kocaeli ili Marmara Bölgesi’nde yer alan oldukça önemli sanayi ve ticaret şehirlerimizden bir tanesidir.Diğer bir adı İzmit’tir.Anadolunun diğer şehirleri ile birlikte İstanbul ili ile arasında bir köprü konumunda bulunmaktadır.

İzmit’te bugün Başiskele diye adlandırılan yerin sınırları içinde, ilk insanların yerleşkesi olmuştur.Burada Astakos isminde bir yerleşim merkezi kurulmuştur.Buraya yerleşmiş olan halk daha sonra bugün adı İzmit olan ilçeye göç etmiş bulunmaktadır.

 

mobil kocaeli sohbet,mobil kocaeli chat,mobil sohbet sitesi,mobil chat sitesi,seviyeli sohbet

Nikomed(Bitinya kralı) MÖ 262’de bugünkü kocaeli şehrini kurmuştur ve adını da Nikomedia olarak koymuştur.Bitinya krallığının başkenti bugünkü Kocaeli olan nikomedya olmuştur.Sizleri bedava sohbet odalarımızın olduğu ilksayfam.net isimli sitemizde Kocaeli sohbeti yapmak amacı ile mobil Kocaeli sohbet odamıza bekliyoruz.

Kocaeli m.ö 74 te roma imparatorluğuna bağlanmıştır, 395 yılında Kavimler Göçü’nün olması ve bunun etkisiyle İzmit ikiye ayrılmış olan Roma İmparatorluğu’nun doğu kısmı olarak adalandırılan Bizans’ta kalmıştır.

 

Kocaeli Sohbet:

 

İlimiz ülkemizin Marmara Bölgesinde bulunmakta olup, zengin nüfusu, ulaşım kolaylığı, tarihsel yapıları ve yöresel zenginlikleri ile gezip görülmesi gereken değerli illerimiz arasında yer almaktadır. İlimize 4 bir ulaşım yoluyla erişmeniz mümkündür. Demiryolu, Havayolu, Deniz yolu, ve Kara yolu, ulaşımın en kolaylaştırılmış hali ile 1 milyondan fazla nüfusu ve zengin özellikleri ile sizleri bekliyor.

 

İlimiz, Bursa, İstanbul ve Sakarya illerine komşu konumda olup sizlere özelliklerinden kısaca bahis edelim.

çankırı sohbet, çankırı chat, çankırı sohbet odaları, çankırı chat sitesi

SeViyeli HoŞ Sohbetler Dileriz

 

mobil kocaeli sohbet,mobil kocaeli chat,mobil sohbet sitesi,mobil chat sitesi,seviyeli sohbet

 

Bir önceki yazımız olan Hatay Sohbet başlıklı makalemizde Antakya sohbet, Hatay chat ve Hatay muhabbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.