Sohbet Girişi

Türkiye'nin en iyi sohbet odaları

Masaüstü için mirc indir.

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet

Zonguldak sohbet odalarına hoş geldiniz alanında lider mobil sohbet odalarımızda mobil olarakta odalarımıza bağlanabilirsiniz ve mobil sohbet yapabilirsiniz. Zonguldak sohbet odalarımızda odalarımızdaki sohbetler seviyeli ve kalitelidir. üyelik gerektirmeyen bedava sohbet odalarımızda keyifli zaman geçirmeniz için tasarlamış olmaktayızdır olan İlk Zonguldak sohbet odalarımızda isimli sitemize sizleri bekliyoruz. Arkadaşlar bugün sizlere Zonguldak şehri hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum.Zonguldak şehri ; Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunur Maden olarak çok zengin bir şehrimizdir . Karadeniz şeridi boyunca sahip olduğu limanıyla ülkelerin arasında önemli geçiş yollarından bir tanesi de Zonguldak şehrinde bulunur.

 

zonguldak, zonguldak sohbet, zonguldak chat, zonguldak sohbet odaları

sahip olduğu Maden ocakları, Zonguldak  şehrinin ekonomisi için çok önemli para kazanma kaynaklarından bir tanesi durumundadır. Zonguldak şehrinde Linyit kömürü çıkartılır ve işlenir bu yüzdende Zonguldak şehri bir çok termik santrale kömür gönderir. çok yüksek olan kalorisi sayesinde termik santraller elektrik üretiminde linyit kömürünü kullanır . Zonguldak, Karabük şehir olduktan sonra ise sanayi alanında geri kalmıştır. Zonguldak’ın tek gelir kaynağı maden ocaklarıdır.bundan dolayı ekonomik anlamda sıkıntı çeken bir şehirdir.Şehirden Dışarıya göç olmaktadır Zonguldak sohbet odalarına  hoş geldiniz radyo odalarımızda  istediğiniz şarkıları çalabilir yada kendiniz DJ olarak  arkadaşlarına hava atabilir  jest  yapabilir şarkılar armağan edebilirsin  7\24  aktif olan sohbet odalarımızda  oyun odaları da mevcuttur Zonguldak sohbet sitemize  hoş geldiniz

  • Alaplı
  • Çaycuma.
  • Gökçebey.
  • Karadeniz Ereğli.
sohbet, sohbet odaları, sohbete giriş, chat yap

SeViyeli HoŞ Sohbetler Dileriz

 

zonguldak, zonguldak sohbet, zonguldak chat, zonguldak sohbet odaları

Bir önceki yazımız olan Nevşehir Muhabbet başlıklı makalemizde chat, nevşehir chat ve nevşehir sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.